Jaka będzie najlepsza poradnia leczenia bólu? Szczecin i Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej

Akupunktura — na czym polega i czy jest w pełni bezpieczna? Poradnia leczenia bólu Szczecin

Akupunktura należy do medycyny alternatywnej, która stosowana jest w leczeniu wielu schorzeń i często stanowi uzupełnienie standardowych terapii. Jest to zabieg, który polecany jest w wielu przypadkach, dlatego mogą z niego skorzystać pacjenci zmagający się z rozmaitymi problemami. Jednak przed skorzystaniem z tego typu usługi, warto poradzić się zaufanego lekarza lub zaufanej lekarki. Na czym tak właściwie polega akupunktura i jakie dolegliwości można leczyć właśnie tą metodą? Poradnia leczenia bólu Szczecin!

Na jakie dolegliwości pomaga akupunktura? Poradnia leczenia bólu Szczecin

Akupunktura przeprowadzana jest w tych najpopularniejszych przypadkach: choroby dermatologiczne: pokrzywka, AZS, łuszczyca, trądzik, choroby dróg oddechowych: zapalenie zatok, zapalenie oskrzeli, astma oskrzelowa, nawracające infekcje, choroby jamy ustnej: angina, zapalenie dziąseł, bóle zębów, choroby układu pokarmowego: refluks, choroba Crohna, zespół jelita drażliwego, hemoroidy, biegunki, zaparcia, choroby neurologiczne: rehabilitacja po udarze, migrena, nerwobóle, niedowłady, neuropatie obwodowe, choroby układu moczowo-płciowego: kamica nerkowa, nietrzymanie moczu, impotencja, przerost gruczołu krokowego, przewlekłe stany zapalne pęcherza.

Na czym tak właściwie polega akupunktura? Poradnia leczenia bólu Szczecin

Poradnia leczenia bólu Szczecin oferuje usługę akupunktury, ponieważ wierzy, że jest ona w stanie zdziałać cuda! Zabieg polega na oddziaływaniu na organizm poprzez wkłuwanie igieł w tak zwane punkty akupunkturowe (akupunkty). Ten typ terapii stosowny jest na całym świecie zarówno jako główna, jak i wspomagająca metoda leczenia wielu schorzeń. Poradnia leczenia bólu Szczecin gwarantuje, że po odpowiedniej akupunkturze poczujesz się o niebo lepiej!

Czy akupunktura boli? Jeśli tak, to, jak bardzo?

Nie tyle, ile boli, co może sprawiać pewien dyskomfort, ale jest to kwestia indywidualna, dlatego każda osoba reaguje inaczej. Średnica igły, która jest stosowana przy tym zabiegu to 0,25 mm, czyli znacznie mniej niż średnica zwykłej igły iniekcyjnej. Czasami zdarza się, że na samym początku zabiegu pacjentka lub pacjent odczuwa lekkie ukłucie, które może przemienić się w uczucie mrowienia, rozpierania, odrętwienia lub ciężkości. Poradnia leczenia bólu Szczecin oferuje wyłącznie profesjonalne zabiegi, więc w ich rękach będziesz bezpieczna lub bezpieczny!

Kildare