Komu pomoże psychoterapia?

Skala problemów, z jakimi boryka się w współczesny człowiek, niejednego może powalić na łopatki. To m.in. poczucie niemocy, pustki i samotności, wysoki poziom stresu, złości, lęku, smutku czy żalu, a także nieśmiałość i niskie poczucie własnej wartości. Mogą to być też destrukcyjne wzorce zachowań, ciągła i nadmierna kontrola partnera czy po prostu długo utrzymujące się cierpienie.

Psychoterapia na kłopoty

Dla kogo jeszcze jest psychoterapia? Wskazań do jej podjęcia jest bardzo wiele. Mogą to być sytuacje obiektywne trudne, jak odejście bliskiej osoby, utrata pracy, rozwód, ale także inne sytuacje czy problemy, które po prostu zaczynają nas przerastać, z którymi sobie nie radzimy i brak nam pomysłów, jak je rozwiązać.

Niezbędny dobry psychoterapeuta

Dobry psychoterapeuta wyposażony jest w cały arsenał technik i metod, które pozwalają zacząć te problemy rozwiązywać. Warto, by profesjonalista z prawdziwego zdarzenia – skuteczny psychoterapeuta przyjrzał się naszej sytuacji z boku i na chłodno ocenił, co nas blokuje w ruszeniu naprzód i poprawie jakości naszego życia.

Najlepszy psycholog z miasta Poznań

Czasem wystarczy tylko jedno spotkanie, by pacjent dostrzegł światełko w tunelu, by okazało się, że słowa, jakie wypowiada psychoterapeuta są tymi, których potrzebował, aby rozpocząć pozytywne zmiany w swoim życiu. W mieście Poznań skuteczna psychoterapia dostępna jest w Pracowni Rozwoju Osobistego Kreska.

Kildare