Leczenie niekonwencjonalne

Słysząc poważną diagnozę, można odnieść wrażenie, jakby świat usuwał się spod stop. Ale najgorsze, co można wtedy zrobić, to załamać się i pogodzić z myślą, że nadchodzi kres naszych dni. Bo dopóki mamy siłę i wolę walki, to wszystko się może zdarzyć. A najlepszym tego dowodem są uzdrowienia uznawane za cud. Trzeba sobie tylko zdać sprawę z tego, że bardzo ważne jest pozytywne nastawienie i jak najszybsze rozpoczęcie leczenia. Poza farmakologią warto wesprzeć się medycyną niekonwencjonalną. 

Na jakiej zasadzie działa bioenergoterapia? 

Tradycyjna medycyna podczas procesu leczenia skupia się wyłącznie na tym organie, który nie pracuje tak, jak powinien. Natomiast bioenergoterapia opiera się na leczeniu holistycznym, czyli całościowym. Bowiem każdy człowiek ma swoje biopole, które wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, w tym również psychiki. Uważa się, że aż siedemdziesiąt procent chorób jest wynikiem nieprawidłowej energetyki. Oznacza to, że kiedy biopole jest wadliwe, wtedy ciało zaczyna chorować. Jeżeli chodzi o zasadę działania bioenergoterapii, to polega ona na tym, że bioenergoterapeuta posiada zdolność przekierowania swojej energii na pacjenta. Do tego potrzeba jest znajomość specjalnych technik. A zatem jeśli zdiagnozowana została u nas jakaś choroba, czy to związana z układem pokarmowym, układem krążenia czy też zaczęliśmy borykać się z bólami kręgosłupa, migrenami bądź alergiami, to bioenergoterapeuta Łódź może pomóc w uzdrowieniu i zażegnaniu problemów. To co ważne, żeby umówić się z uzdrowicielem duchowym Zbigniewem Janem Popko, nie trzeba pokonywać setek kilometrów i tracić mnóstwa czasu oraz pieniędzy. Wystarczy umówić się na sesję uzdrowienia online, aby oczyścić strukturę energetyczną i uzdrowić swoje wnętrze. 

Leczenie ciała i umysłu 

Warto zaznaczyć, że bioenergoterapeuta może nie tylko pomagać w leczeniu chorób ciała, ale też umysłu. Mowa tutaj przede wszystkim o różnego rodzaju lękach, depresji czy problemach ze snem. Przy czym zawsze podkreślamy, że choć mamy dowody na to, jak pozytywny wpływ mają sesje bioenergoterapeutyczne i z jak wieloma dolegliwościami pozwalają się uporać, to w przypadku ciężkich chorób, w tym chorób nowotworowych, uzdrawianie biopola powinno być metodą wspomagającą, czyli połączoną z leczeniem farmakologicznym. 

Kildare