Zadbaj samodzielnie o swoje zdrowie… z małą pomocą!

Woda jonizowana pojawia się coraz częściej w polecanych uzupełnieniach dla zdrowego stylu życia. Znawcy tematu, przypominając nam o zalecanych dwóch litrach wody dziennie, zalecają również wykorzystanie tego zalecenia do zadbania o zdrowie, a to umożliwia woda alkaliczna, czyli poddana jonizacji.

Jonizatory to pewność zdrowia oraz najlepszych efektów

To również urządzenia, które wykorzystuje się w szpitalach, wielkich przedsiębiorstwach i innych miejscach, i dopiero od niedawna stały się dostępne do nabycia w naszym domu. Woda jonizowana od lat wchodzi do ofert różnych sklepów w postaci butelkowanej, a dzięki jonizatorowi – możesz ją samodzielnie wyprodukować w domu.
Jonizator wykorzystuje proces elektrolizy, dzięki dwóm elektrodom, które przepuszczają i odfiltrują wodę, aby uzyskać jej dwa rodzaje. Wodę kwaśną, polecaną do czyszczenia wszelkich powierzchni oraz płukania warzyw czy owoców, i wodę zasadową – o podwyższonym wskaźniku pH, właśnie ta, którą chcemy spożywać.

Woda jonizowana, czyli alkaliczna – po prostu żywa

Dzięki zasadowej wartości pH, podstawowa właściwość wody, czyli nawadnianie organizmu, jest jeszcze bardziej efektywne. Jest przeciwutleniaczem, który neutralizuje wszelkie toksyny, dociera bezpośrednio do komórek, spowalniając ich starzenie się. Dzięki spowolnieniu procesów metabolizmu, nasza cera jest zdrowsza, a skóra się wygładza. Spowolnienie metabolizmu ma pozytywny efekt na naszą sylwetkę, woda jonizowana wspomaga odchudzanie oraz regeneracje mięśni po intensywnych ćwiczeniach fizycznych.
Woda jonizowana pozytywnie oddziałuje na nasz organizm również przez swój charakter zasadowy – przed odkwaszanie organizmu, wspiera prawidłową fermentację w jelitach oraz pracę całego układu pokarmowego.
Zakup jonizatora to zapewnienie stałego dostępu do niezwykłej wody alkalicznej, a także ekologiczne rozwiązanie w porównaniu z poszukiwaniem wody butelkowanej – zużywa mniej plastiku oraz czasu.

Kildare