Zabiegi odchudzające

Zbliża się jakaś ważna okazja, a Ty na gwałt musisz chociaż trochę schudnąć? Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia ani na specjalną dietę, z pomocą mogą przyjść Ci zabiegi odchudzające. Te najnowocześniejsze naprawdę działają i mogą pomóc zmniejszyć obwód ciała w niektórych miejscach, nawet o kilka centymetrów.

Wszystkie zabiegi odchudzające, które znajdziecie w naszej ofercie, są bezpieczne i skuteczne. Jednym z nich jest kawitacja ultradźwiękowa, która dzięki wykorzystaniu ultradźwięków, trwale usuwa tkankę tłuszczową oraz cellulit. Zabieg ten pozwala na wyszczuplenie sylwetki, w takich newralgicznych partiach ciałach, jak: pośladki, brzuch czy uda. Komórki tłuszczowe podczas tego zabiegu, ulegają uszkodzeniu, a ich cząsteczki przedostają się do przestrzeni międzykomórkowej. Metodą, która wspomaga ich usunięcie z organizmu, jest drenaż limfatyczny. Skuteczność kawitacji ultradźwiękowej wynosi nawet 97%, co czyni ją jedną ze skuteczniejszych metod w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Takie zabiegi odchudzające pomagają również w pozbyciu się nadmiaru wody z organizmu, lecz co najważniejsze, są w całości bezpiecznie, bezinwazyjne, a także bezbolesne. Metoda ta przynosi najlepsze efekty, gdy jest zastosowana pięć razy z tygodniowymi odstępami czasu. W trakcie całego procesu, zaleca się picie codziennie przynajmniej dwóch litrów wody oraz zrezygnowanie ze spożywania alkoholu.

Gabinety Dr Legrand, to zlokalizowana w samym centrum Krakowa placówka medyczna, o wyjątkowej atmosferze. Nasze wnętrza, w przeciwieństwie do innych tego typu miejsc, są przytulne i ciepłe, inspirowane klimatem magicznej Wenecji. U nas wszyscy zostaną należycie zaopiekowani, co pozwoli na głęboki relaks i odprężenie.

Zapraszamy na zabiegi odchudzające wszystkie Panie i Panów, którzy w ekspresowym tempie chcą poprawić kondycję swojej sylwetki i widoczny sposób wyglądać zgrabniej. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, koniecznie się z nami skontaktujcie – chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Kildare